Hrudní úvazy

Už vás nebaví neustále vázat takate-kote či strappado, a vaši partneři by ocenili i jiný úvaz? Na tomto workshopu vám představíme spoustu jiných hrudních úvazů, které se tak často neučí, ale i přesto slouží svému účelu. Naučíme vás techniků úvazů, možnosti jejich zavěšení, na co se daný úvaz hodí a na co už naopak ne. Vše můžete vázat pouze na zemi či do závěsů, podle vaší pokročilost. Mezi probírané úvazy budou např. tenshi, tepo nebo choker tie.

Pokročilost: znalost single a double column tie, kdo bude chtít zavěšovat, tak znalost závěsných provazů

S sebou:

• 6-8 provazů (je možnost zapůjčení omezeného množství provazů na místě)
  • Pohodlné oblečení, Pro modelky je vhodnější upnuté oblečení a podprsenky bez kostic.

Uvedená cena je vstupné za jednoho účastníka workshopu.  (Workshop je nutné zaplatit předem převodem na účet.). Na workshop je nutné přijít ve dvojici.

Klubovna bude otevřena od 9:30, abyste se mohli pohodlně aklimatizovat. V průběhu bude dvou hodinová pauza na oběd.

Foto: alive.photo_

06 Kvě 2023

U Matěje poznáte co znamená totální soustředění na modelku. Během posledních pěti let prošel mnoha workshopy, znalostmi pokročil ze začátečníka na více pokročilého. Rád si hraje s emocemi své modelky a zapojuje do vázáni bolest.