Diamantové vzory

Na tomto workshopu vás naučíme, jak ozdobit vaše partnery do vkusných diamantů. Hishi, neboli diamantové vázání, patří mezi vizuálně nejestetičtější prvky japonského vázání, zde se naučíte spoustu jejich variant.

Pokročilost: pro začátečníky až pokročilé, postačí vám znalost single a double collumn tie

S sebou: 6 – 8 provazů (je možnost zapůjčení omezeného množství provazů na místě)

Uvedená cena je vstupné za jednoho účastníka workshopu.  (Workshop je nutné zaplatit předem převodem na účet.) Pro účast je nutné být ve dvojici.

Klubovna bude otevřena od 9:30.

Pro tvůj komfort je Ti k dispozici i zázemí Klubovny. O podrobnostech se rovněž vše dozvíš na našich webových stránkách

Foto: iva.zur.photo

21 Led 2023

U Matěje poznáte co znamená totální soustředění na modelku. Během posledních pěti let prošel mnoha workshopy, znalostmi pokročil ze začátečníka na více pokročilého. Rád si hraje s emocemi své modelky a zapojuje do vázáni bolest.