Novinky v Klubovně

• Workshop externího lektora 750 Kč

Platební a storno podmínky

Pravidelné čtvrteční ropelaby

Téměř vědecké fabulování nad daným tématem. Někdy se jedná o konkrétní uzel či úvaz, jindy o strategii, emoce, pozicování a jiné.

3,5h „nalejvárna“ konkrétního tématu, tak abyste si jej mohli více osvojit, vychytat detaily a pod dohledem lektora několikrát navázat.

Viz kalendář akcí.

Tichý ropejam

Vázací jam pro všechny, kteří si chtějí užít session pouze za doprovodu hudby a zvuků partnera, nikoliv povídajících přihlížejících. Mluvení a komunikace je povoleno pouze při krizových situacích při session. Pokud si budete chtít povídat, k dispozici je kuchyňka, kam si můžete přinést občerstvení a uvařit si čaj nebo kávu.

1× v měsíci – viz kalendář akcí.

Tématické ropejamy

Po úspěchu vánočního večírku jsme se rozhodli opakovat tematické večery. Kdy Klubovnu nazdobíme, budeme mít drobné občerstvení a program. Bude vypsaný i doporučený dress code, takže můžete vyvětrat věci ze skříně, které byste neměli jinam odvahu vzít. Je však pouze doporučený, není nutný.

Viz kalendář akcí.