Nové webové stránky

Velice rádi Vás informujeme o tom, že nejenom my, ale i Vy jste se dočkali nových webových stránek Klubovna Ostrava. Co to pro nás i pro Vás znamená?

Především ucelené informace a líbivější zpracování. Prostřednictvím aktualit Vás budeme informovat nejenom o dění okolo Klubovny, ale i o nadcházejicích akcích, které pro Vás chystáme. Samozřejmě je stále najdete přehledněte v kalendáři, případně je zde k dispozici celkový seznam akcí.

Vylepšili jsme i trochu členství, nyní je to o poznání zajímavější. Je na čase zvážit vstup do našich řad. A to ať na měsíční bázi nebo čtvrtletní, to už necháváme na Vás. Ale čtvrtletní je výhodnější 🙂

A na závěr, pro ty co o nás moc neví je tady sekce O nás, kde se dozvíte vše důležité. Těšíme se na Vás.

PS: V dohledné době chystáme ještě několik novinek. Takže je na co se těšit.