Shibari 5

Na tomto workshopu se seznámíte se vším, co vázání na bambusu obnáší; probereme základní techniku zavěšení bambusu včetně bezpečnosti, základní i pokročilejší manipulace se závěsnými provazy. Dále vás naučíme, jak si rozvrhnout prostor, který bambus nabízí, orientaci v prostoru, základy estetiky a dostaneme se až do úplných závěsů.

Pokročilost: funkční takate kote pro závěsy, základní znalost závěsných provazů z karabin apod, základní bezpečnost ohledně nervových zranění, zkušenosti se základními plnými závěsy (platí pro riggera i vázaného)

S sebou:

• 8-12 závěsu schopných provazů. (je možnost zapůjčení omezeného množství provazů na místě – tyto nejsou určené pro závěsy)
  • Pohodlné oblečení, Pro modelky je vhodnější upnuté oblečení a podprsenky bez kostic.

Uvedená cena je vstupné za jednoho účastníka workshopu.  (Workshop je nutné zaplatit předem převodem na účet.). Na workshop je nutné přijít ve dvojici.

Klubovna bude otevřena od 9:30, abyste se mohli pohodlně aklimatizovat. V průběhu bude dvou hodinová pauza na oběd.

Pokud se hlasíte v dvojici jednotlivě, nezapomeňte do poznámky v objednávce uvést, s kým se hlásíte, abychom Vás mohli v systému spárovat.

Pro tvůj komfort je Ti k dispozici i zázemí Klubovny. O podrobnostech se rovněž vše dozvíš na našich webových stránkách

Registrací souhlasíš s platebními a storno podmínkami.

• Date : 24. 06. 2023
  • Time : 10:00 - 18:00 (UTC+2)
  • Reg. Deadline : 00:00
  • Venue : Klubovna Ostrava