Ropelab škrcení – od anatomie k bezpečnosti

Na tomto ropelabu vás seznámíme s anatomickými strukturami krku a probereme oblasti, které jsou zranitelné a je nutné se jim vyhnout. Naučíme vás různé techniky bezpečného škrcení, abyste partnerovi nezpůsobili zranění a vyvarovali se zbytečných rizik, které jsou se škrcením spojené. Podobně probereme nebezpečné situace a jak jim nejlépe předcházet, a jak je případně řešit.

Tento ropelab je určen pro všechny, bez ohledu na to, zda jste začátečník nebo pokročilý, poskytneme vám užitečné informace a dovednosti.

Uvedená cena je vstupné za jednoho účastníka. (Ropelab je nutné zaplatit předem převodem na účet.). Na ropelab NENÍ nutné přijít ve dvojici.

Pro tvůj komfort je Ti k dispozici i zázemí Klubovny. O podrobnostech se rovněž vše dozvíš na našich webových stránkách

Registrací souhlasíš s platebními a storno podmínkami.

• Date : 25. 05. 2023
  • Time : 18:00 - 22:00 (UTC+2)
  • Reg. Deadline : 00:00
  • Venue : Klubovna Ostrava