Workshop – spankový speciál

Myslíte si, že Velikonoce jsou machistické svátky plné nekonsensuálního násilí? Pojďte to změnit! Nabízíme konsensuální násilí! Nabízíme spankový speciál v prostorách Klubovny! V rámci genderové neutrality může jakýkoliv muž či žena bezpečně naplácat svému partnerovi pod vedením dvou lektorů. Zatímco Vojta je spanker s 12 letou zkušeností, sběratel bicích kuriozit a učení má v kostech, Dede je šťoural, který vám vysvětlí, proč Ti, co se nechají mlátit, nejsou úchylové a jako (sadista) romantik vám vysvětlí, jak vést spankovou session.
Na místě budou rákosky (přesněji ratanky) ke koupi, spousty hraček k prohlednutí a půjčení, pochopitelně také desinfekce na nástroje. Pokud máte vlastní nástroje a desinfekci na ně, určitě si je vezměte s sebou. Dobrovolnou přísadou k výprasku je masážní olej. WS bude na celý den a jako vždy nebude chybět pauza na oběd v nedaleké italské restauraci.

Jelikož ještě pracujeme na veškerých funkcionalitách webu je potřeba se na akci přihlásit prostřednictvím emailu. Jako odpověď vám zašleme další instrukce ohledně místa konání a platby. Uvedená cena je vstupné za jednoho účastníka workshopu.  (Workshop je nutné zaplatit předem převodem na účet.)

foto: iva.zur.photo

16 Dub 2022

Vojta
Webová stránka