Akce

V rámci projektu pro Vás pořádáme workshopy a ropejamy, které nabízejí možnost nejen přiučit se něčemu novému, ale také si procvičit to, co již znáte a umíte. K aktivitám Klubovny patří rovněž miniworkshopy, kde tématem miniworkshopu jsou vždy konkrétní úvazy, uzly a techniky jakým způsobem s provazy pracovat.

Vše ale není jen o práci s provazy. Pokecy v čajovně nabízejí možnost setkat se v příjemných prostorách čajovny a jsou vhodné kupříkladu pro ty, kteří by pro svou první návštěvu uvítali neutrální prostředí.

Nabízíme Vám i soukromé lekce se zkušeným lektorem, které budou uzpůsobeny pouze Vašim zájmům. Lektor se bude při těchto hodinách věnovat pouze Vám. Pokud si nebudete jisti, co Vás vlastně zajímá nebo jaký program je pro Vaši úroveň vhodný, bude možné náplň hodiny vymyslet na základě společné diskuze.

Workshop

workshop

Cyklus workshopů pro široké spektrum příznivců vázání, kde si každý přijde na své. Od workshopů Shibari pro začátečníky, kde se naučíte vše, od prvního uzlu až po závěsy, můžete pokračovat směle dál, je jen na Vás, jak daleko se s námi vydáte. Jednotlivé workshopy na sebe volně navazují. Pokud se Shibari stalo Vaší vášní, doporučujeme zúčastnit se postupně celého cyklu. I když už třeba znalosti máte, vždy se najde něco nového nebo zajímavého, co se můžete dozvědět. Pokud Vás naopak láká jen specifické téma, můžete se přihlásit pouze na vybraný workshop. U každého z nich bude v popisu napsáno, co musíte umět, abyste jej mohli absolvovat. Každý workshop bude mít rovnoměrné zastoupení techniky i prožitku, protože jedno bez druhého nemůže existovat.

Zaměříme se rovněž na samotnou bezpečnost, abyste mohli v s klidem vázat i bez dozoru lektorů a trénovat tak nově nabyté dovednosti doma nebo na ropejamu.

Ropejam

ropejam

Uplatněte své dovednosti nabyté na workshopu nebo si přijďte jen tak zavázat. Pokud Vám schází partner na vázání nebo vázat prostě nechcete, můžete se jen přijít podívat a posedět v příjemné atmosféře. Můžete se zde také seznámit nebo načerpat inspiraci. O tom je náš ropejam. Konat se bude vždy večer v prostorách Klubovny, která přináší nejen ideální a bezpečné prostředí, ale i zázemí pro vázání. K dispozici je taktéž relaxační koutek. Úplným nováčkům pak doporučujeme začít s vázáním na cyklu workshopů. Nejbližší vhodný termín najdete v našem kalendáři, stejně tak i další termín samotného ropejamu, který bývá pravidelný.

Pokec v čajovně

sraz

Klubovna Ostrava vás zve na Pokec v čajovně. Můžete se přijít seznámit a popovídat si se shibari komunitou u dobrého jídla, pití nebo vodní dýmky (dle nabídky čajovny). Na rozdíl od běžného srazu nebude čajovna vyhrazená pouze pro nás. Po skončení v čajovně bude možnost přesunout se do Klubovny.

Soukromá lekce

soukroma lekce

Nabízíme Vám soukromé lekce se zkušeným lektorem, které budou uzpůsobeny pouze Vašim zájmům. Lektor se bude při těchto hodinách věnovat pouze Vám. Pokud si nebudete jisti, co Vás vlastně zajímá nebo jaký program je pro Vaši úroveň vhodný, bude možné náplň hodiny vymyslet na základě společné diskuze. Můžete se společně podívat na konkrétní uzel, úvaz, techniku, práci s provazem či závěsným bodem. Také můžete probrat správnou práci s emocemi a tělem partnera. Lekci přizpůsobíme Vám a Vašim potřebám jak po stránce obsahové, tak i dobou trvání. Nezáleží, zdali se chcete konkrétní věc naučit od základu nebo si ji pouze zopakovat a ujistit se tak o správném postupu a bezpečném provedení.

Na soukromé lekci nebude nikdo další, kromě Vás, Vašeho partnera a lektorského páru. Na lekci je potřeba dorazit s vlastním partnerem. Nebudete během lekce nikým rušeni. Lekce probíhají v Klubovně, kde jsou k dispozici provazy k zapůjčení, bambusy, karabiny, kruhy na zavěšování a samozřejmě závěsné body.

Cena soukromé lekce: 800Kč / hodina. Pro více informací nebo objednání termínu nás neváhejte kontaktovat.

Miniworkshop

ropelab

Tématem miniworkshopu jsou vždy konkrétní úvazy, uzly a techniky jakým způsobem s provazy pracovat. V rámci každého tématu bude vždy několik praktických cvičení, abyste si vše mohli vyzkoušet. Řekneme si něco k bezpečnosti jednotlivých úvazů. Mini workshopy jsou koncipované jak pro jednotlivce, tak pro dvojice, abyste mohli přijít i bez partnera. Cvičení přizpůsobíme tak, abyste jej dokázali uvázat i na sobě.