Kinky beseda

Zajímáte se o umění japonské bondáže, ale také BDSM obecně? Nebo zatím vůbec nevíte, co si pod těmito pojmy představit, ale chtěli byste se to dozvědět? Pak přesně pro vás máme nachystanou Kinky besedu s Neÿou (IG queen.of.the.hive). Uskuteční se 2. října od 18 hodin v klubu NOX (součást Provozu) v centru Ostravy. Beseda bude rozdělena na čtyři části, abyste si mohli vybrat jen ty, které budou zajímat právě vás, samozřejmě můžete zůstat na všechny. Beseda bude volně přístupná, takže můžete přijít a odejít kdykoli budete potřebovat.

18.00–18.30 / úvod do kinku – v této části si budeme povídat o kinku obecně, o co se jedná, jaké jsou druhy a jak se mohou projevovat

18.30–19.00 / BDSM abeceda – obecný úvod do BDSM a všech jeho zákoutí, pokud vád zajímá, co se pod touto zkratkou skrývá, bude tato část přesně pro vás

19.15–19.45 / jak se seznámit – část věnovaná tomu, jak si najít vhodného parťáka na BDSM aktivity, na co si dávat pozor, když jste nováčkem a jak vyřešit případnou žárlivost ze strany partnera, pokud on není tou osobou, se kterou aktivity chcete provozovat

20.00–21.00 / úvod do shibari – poslední přednáška bude zaměřena na japonské umění bondáže zvané shibari, pokud vás tedy zajímá svazování a nevíte, odkud a jak začít, pak toto bude perfektní část, na kterou byste měli dorazit

Kdo je Neÿa?

Nëya se věnuje mnoha stylům, jak z technického, tak estetického pohledu, nejvíce ji však baví improvizace a práce s bambusy.

Riggerka a modelka původem z Ostravy, která je již od roku 2019 součástí lektorského týmu pražského Subspace studia a také Klubovy Ostrava. Ani po letech vázání nezapomíná, že je v shibari stále se co učit, a proto se aktivně vzdělává nejen v česku, ale nyní hlavně v zahraničí. Kromě vázání se Nëya věnuje také výrobě waxplay svíček pod značkou s názvem ”Nëya candles” a aktivně šíří povědomí o polyamory, jak se můžete sami přesvědčit například v podcastu “Šimrání”.