Shibari a spank s Ardentem

Svazování a výprask: dvě královské disciplíny BDSM. Vezmeme si z obou to nejlepší, aby se ideálně doplňovaly, ale aby přitom jedna druhou nedevalvovala. Doporučíme funkční vázání pro spank, a ukážeme si, jak spankem okořenit běžné vázání.

Vyzkoušíme si použití měkkých i tvrdých nástrojů, i vlastních rukou, na různé části partnerova těla. Podíváme se, jak se na tělo dostat, když je svázané, a jak to dělat, aby si celá akce zachovala plynulost a oduševnělost. Vše si zahalíme do vhodné atmosféry – podíváme se jak si hrát se strachem, vzdorem, studem a dalšími emocemi. Poslechneme si nářky a odneseme si krásné šrámy.

Nutné předchozí znalosti: alespoň základy shibari.

S sebou: Strach i klid, hlavně chuť. Dále provazy a vaše oblíbené bicí nástroje. Oblečení, které umožní odhalit některé části těla, a ve kterém se budete cítit dobře.

Uvedená cena je vstupné za jednoho účastníka workshopu. (Workshop je nutné zaplatit předem převodem na účet.). Na workshop je nutné přijít ve dvojici.

Pokud se hlásíte v dvojici jednotlivě, nezapomeňte do poznámky v objednávce uvést, s kým se hlásíte, abychom Vás mohli v systému spárovat.

Na akci platí tato pravidla.

Pro tvůj komfort je Ti k dispozici zázemí Klubovny.

Registrací souhlasíš s platebními a storno podmínkami.

  • Date : 28 května 2023
  • Time : 10:00 - 18:00 (UTC+2)
  • Reg. Deadline : 24 května 2023
  • Venue : Klubovna Ostrava

Registration Deadline Expired!!

Organizers

Related Events

Workshop
Klubovna Ostrava

Ropelab Building a session

Workshop
Klubovna Ostrava

Shibari 5

Workshop
Klubovna Ostrava

Shibari 4