Shibari 2

VYPRODÁNO

Umíš už základní uzel a nevíš co teď s ním? Chceš si rozšířit své znalosti, naučit se nové úvazy a techniky? Pak je tento workshop právě pro tebe! Přijď a naučíme se společně nové úvazy, pozice a techniky. Tématem budou úvazy zvané futomomo a strappado, dále práce s napětím v provazu, ale zároveň nezapomeneme i na méně technické a stále velice důležité dovednosti: Naučíme se jak zlepšit prožitek ve vázání, jak číst z těla partnera a neklást mu rušivé otázky a jak společně prohloubit zážitek.

Uvedená cena je vstupné za jednoho účastníka workshopu.  (Workshop je nutné zaplatit předem převodem na účet.). Na workshop je nutné přijít ve dvojici.

Pokud se hlasíte v dvojici jednotlivě, nezapomeňte do poznámky v objednávce uvést, s kým se hlásíte, abychom Vás mohli v systému spárovat.

• Date : 26. 11. 2022
  • Time : 10:00 (UTC+2)