Ropejam

Přijdte si s námi zavázat i přes všední dny. Rope jamy se budou konat vždy večer a nebudou mít vyhrazený program. Je to prostor pro vás zavázat si co chcete,  poradit se, procvičit si co už umíte a něčemu se přiučit. Můžete se přijít jenom podívat a nebo se seznámit.

Jelikož ještě pracujeme na veškerých funkcionalitách webu je potřeba si požádat o místo konání prostřednictvím emailu. Jako odpověď vám zašleme další instrukce ohledně místa konání. Uvedená cena je vstupné za jednoho účastníka ropejamu. (Ropejam je možno platit v hotovosti na místě)

Na akci platí tato pravidla.

07 Čvn 2022

U Matěje poznáte co znamená totální soustředění na modelku. Během posledních pěti let prošel mnoha workshopy, znalostmi pokročil ze začátečníka na více pokročilého. Rád si hraje s emocemi své modelky a zapojuje do vázáni bolest.